درباره شرکت اوج بران بیتانور 

فروش و نصب انواع آسانسور و خدمات تعمیر و پشتیبانی

ما چه کار می‌کنیم؟

طراحی و ساخت

شرکت آسانسور اوج بران بیتانور دارای پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت با بهره گیری از دستاوردهای صنعتی ایران و اروپا و مطابق با استانداردهای جهانی EN81 و استاندارد ملی ایران خدمات طراحی و ساخت انواع آسانسور را به مشتریان خود ارائه می نماید.

نصب و راه اندازی

شرکت آسانسور اوج بران بیتانورعضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی هرمزگان به عنوان یک شرکت فنی و مهندسی و با در اختیار داشتن کادر فنی و پرسنل متخصص، نصب و راه اندازی انواع آسانسور را در دستور کار خود قرار داده است

درباره شرکت اوج بران بیتا نور

شرکت اوج بران بیتانور در سال 1386 بصورت سهامی خاص با مسئولیت محدود تاسیس شده است که با بیش از دو دهه فعالیت مستمر دارای پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنعت معدن تجارت و عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی، به عنوان یک شرکت فنی و مهندسی، ارائه کننده انواع خدمات اعم از طراحی، فروش، نصب و راه اندازی، بازسازی، تعمیر و نگهداری انواع آسانسور و بالابر مطابق با استانداردهای جهانی EN81 و استاندارد ملی ایران به شرح ذیل می باشد:

1-  طراحی و ساخت آسانسورهای گیربکس و  گیرلس و MRL در سرعت های1، 1.6 و 2 m/s
2- طراحی و ساخت آسانسورهای Homelift مخصوص آپارتمانهای دوبلکس و تریبلکس در دو مدل هیدرولیک و کششی به صورت تک فاز و سه فاز
3-  طراحی و ساخت آسانسورهای پانورامیک (شیشه ای(
4-  طراحی و ساخت آسانسورهای اتومبیل بر تمام اتوماتیک

فقط بهترین ها

8

معماری سازگار با محیط زیست

حذف موتورخانه در قسمت بالایی چاهک آسانسور هم باعث صرفه جویی در هزینه ها و فضا شد . ترکیب آسانسور های بدون موتورخانه به همراه سیستم کششی گیرلس ، در برخی موارد می تواند ۸۰٪ کمتر از آسانسورهای هیدرولیک انرژی مصرف کند، همچنین با این ترکیب می توان از بکار بردن آسانسور های هیدرولیکی که دردسر های سیلندر های پر از روغن هیدرولیک در زیر زمین که باعث صدمه زدن به محیط زیست می شوند جلوگیری کرد.

8

جدیدترین تکنولوژی‌های تعمیرات

حتما با گذشت زمان نیازمند تعمیر ، سرویس و نگهداری از آسانسور، پله برقی و دیگر تجهیزات مدرن جابجایی داخل مجتمع ها خواهید بود. سرویس و نگهداری بهترین کار برای جلوگیری از نقص و تعمیرات غیرمترقبه خواهد بود.

* اما شما برای تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی خود چه برنامه ای دارید؟
* آیا با انواع خدمات تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی آشنایی دارید؟
* مزایا و نوع کاربرد هر کدام از خدمات تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی چیست؟

8

مدیریت ساخت و ساز با کیفیت

باز هم به شما می گوییم که بهترین راه برای جلوگیری از ازکارافتادگی ناخودآگاه آسانسور و پله برقی و حوادث غیر مترقبه داشتن یک برنامه سرویس و نگهداری است. هرگز نگذارید که آسانسور و پله برقی شما بدون برنامه سرویس و نگهداری کار کند. استفاده از سرویس و نگهداری دارای نکات مثبت بسیاری است که با کمی فکر کردن می توانید به آن پی ببرید.

سال تاسیس شده است

پروژه‌ تکمیل شده است

زمینه‌های کاری ما

اعضای رسمی تیم ما

با احساس مسئولیتی که در جریان دوران تواناییمان در عرصه ساخت و ساز در شهر عزیزمان برایمان پیش آمد، ابتدا خدا را شاکریم که توفیق خدمت در این برهه تاریخی را فراهم فرمود که لایق ادعای ایمان باشیم همه آنچه را داریم از او می‌دانیم و پس با او معامله می‌کنیم.

مجتبی ابراهیمی   – مدیر و موسس اوج بران بیتا نور

مسئولیت به معنای ضمانت و تعهد است. مسئولیت چیزی با کسی بودن، یعنی به گردن او، در عهده او، در ضمان و پایبندی او بودن است.بنابر این هر گاه انسان متعهد به انجام کاری می‌شود در حقیقت مسئولیت انجام آن کار را پذیرفته است.

سلمان کرم پور – مدیر و موسس اوج بران بیتا نور

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید